CS

Nabídka práce v DSP

Německá škola v Praze hledá: Sociální pracovnici (kurátorku) / sociálního pracovníka (kurátora).

Německá škola v Praze hledá:

Sociální pracovnici (kurátorku) / sociálního pracovníka (kurátora)

Pracovní náplň:

  • Sociálně-pedagogická práce se skupinami, práce s třídami a se studenty, práce s digitálními médii
  • Individuální pomoc studentům při překonávání obtíží a problémů;
  • Rozvoj kompetencí žáků se zvýšenou potřebou sociálně-pedagogického působení;
  • Realizace sociálně-pedagogických opatření se skupinami a třídami orientovaná na potřeby;
  • Spolupráce s rodiči a opatrovníky, učiteli a vedením školy;
  • Podpora celodenní práce s dětmi
  • Reporting, vedení statistiky a práce na průběžném rozvoji koncepčních a kvalitativních opatření

Váš profil:

  • Jste vystudovaný sociální pracovník/sociální pedagog nebo máte bakalářský titul v oboru sociální práce s několikaletou odbornou praxí.
  • Odborné zkušenosti v oblasti sociální skupinové a individuální práce a zvládání konfliktů s mladými lidmi.
  • Interkulturní zkušenost s rozhovory, poradenstvím a mediací konfliktů, ideálně s výcvikem ve (školní) mediaci a/nebo systematické rodinné terapii
  • Jste týmový hráč, odolný a flexibilní
  • Máte již zkušenosti s koncepcí a realizací projektů v digitálním vzdělávacím kontextu (např. výukové platformy, e-learningový obsah)
  • Komunikativní znalost angličtiny/případně němčiny

Nabízíme:

  • Pozice na částečný úvazek, 20 hodin týdně (lze navýšit podle potřeby)
  • Pracovní smlouva s DSP minimálně na dva roky s možností prodloužení
  • Podpora při začleňování a možnosti pravidelného školení
  • Příjemnou pracovní atmosféru a přátelskou spolupráci v našem mezinárodním týmu

Váš motivační dopis, životopis a reference zašlete prosím emailem na personální oddělení,

Nabídku najdete ve formátu pdf: zde.