CS

McDonald's Cup

Tradičně jsme se i tento rok zúčastnili McDonald Cupu - fotbalového turnaje pro talentované mladé sportovce. Tento rok se slavil 20. jubilejní ročník tohoto turnaje. 25. a 26. dubna jsme dorazili do Radotína, kde jsme se setkali s mladými fotbalisty z jedenácti různých škol z Prahy 5. Všechny školy byly rozděleny do tří skupin po čtyřech. V těchto skupinách se hrálo o postup. Z naší školy se zúčastnili: Samuel Wolf z 1.A, Felix von Schönfels, Nguyen Thi Dang Vi, Leon Buy Bao Nguyen, Karlis Kašenš z 2.A, Benedikt Kastler, Simon Höll, Zsofia Rácz, Peter Tran, Giulio Scaravecci z 3.A, kteří hráli ve své věkové kategorii 25. dubna 2017. Dále 26. dubna 2017 hráli žáci čtvrtých a pátých tříd: Tran Anh Dung, Luka Wlodasch, Nepomuk von Schlick, Filip Backstein, Martin Schultze, Mihail Florea, Elias Barner, Max Kogler, Rúben Vojtěch, Johannes Kastler, Thomas Geschpacher. I přes velké úsilí našich nadaných fotbalistů se tento rok bohužel nepodařilo docílit vítězného postupu. Naši žáci ovšem statečně bojovali a jejich snažení bude vždy oceněno. Děkujeme za jejich účast a přejeme více štěstí do dalšího turnaje. 
David Nguyen

Ke stažení